Analiz ve Raporlama Hizmeti

İlk olarak analiz ve raporlama ile başlarız. Bu aşamada yayıncılık hizmetini aldığımız dergilerde durum değerlendirmesinin yapılmasıyla birlikte sonuçlarının raporlanması ve raporlanan işlerin iş planı üzerinde belirtilmesiyle süreç başlatılmaktadır.

 

gibi işlemler tamamlandıktan sonra derginin kullanmış olduğu online yayıncılık sistemi analiz edilmektedir. Bu analizler 3 başlıkta incelenmektedir.

Gerekli yenileme, düzenlemelerin yapılması sağlanmaktadır. Ve en önemli noktalardan biri ise her aşamada dergi editörlerini haberdar etmek için raporların sunumu gerçekleştirilmektedir.

Bu işlemler yalnızca bir kere değil her yeni dönemde gerçekleştirilerek yeni hedefler belirlenip yeni dönem çalışmalarını netleştirip plan dahilinde ilerlenerek sürecin daha sağlıklı ilerlemesi hedeflenmektedir.

Derginin EISSN ve ISSN numaralarının olmaması halinde bu numaralarının başvurusunun yapılması yasal prosedür gereği T.C. Kültür Bakanlığı başvurusu yapılacak ve Basın Kanunu’nun gereklilikleri yerine getirilerek yasal işlemlerin süreç takibi Cetus Yayıncılık tarafından yapılacaktır.

Tasarım

Indeks Başvuruları

7/24 Teknik Destek

Diğer Hizmetler